I. Wprowadzenie

Szukając prezentu na różne okazje warto poszukać opcji, które pozwolą na stworzenie czegoś naprawdę unikalnego i wyjątkowego. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się personalizowane prezenty, które pozwalają na dopasowanie podarunku do gustów i zainteresowań obdarowywanej osoby, a także dodanie do niego indywidualnego i osobistego charakteru.

W ofercie sklepu internetowego mejkmi znajdują się różnego rodzaju personalizowane prezenty, w tym m.in. kubek personalizowany ze zdjęciem , które pojawia się pod wpływem ciepła. Kubek taki można wykorzystać zarówno jako codzienną filiżankę do kawy lub herbaty, jak i jako ozdobę biurka czy półki Mogę powiedzieć, że kubki oferowane przez sklep mejkmi to produkty wysokiej jakości, wykonane z ceramiki. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w tym tradycyjnym okrągłym, a także w kształcie serca lub z uchwytem w kształcie serca.

Kubki mejkmi są personalizowane na życzenie klienta, co oznacza, że można umieścić na nich dowolną grafikę, w tym własne zdjęcie, logo lub tekst. Personalizacja odbywa się przy użyciu specjalistycznej metody druku sublimacyjnego, dzięki czemu obraz jest trwały i nie blaknie.

Dodatkowo, sklep mejkmi oferuje możliwość stworzenia swojego własnego wzoru kubka przy użyciu specjalnego kreatora, który umożliwia dodanie własnych zdjęć, tekstów i elementów graficznych. W ten sposób każdy klient może stworzyć kubek idealnie dopasowany do swoich potrzeb i gustu.

Personalizacja kubka jest bardzo prosta i dostępna dla każdego, bez względu na to, czy jesteśmy doświadczonymi projektantami, czy zupełnie początkującymi użytkownikami. Możemy wykorzystać kreator do stworzenia własnej rodziny lub wybrać gotowy wzór, który zostanie dostosowany do naszych potrzeb. Dodatkowo, mamy możliwość wgrania własnego zdjęcia, co pozwoli na uzyskanie zupełnie unikalnego i oryginalnego produktu.

Jednym z najciekawszych elementów kubka personalizowanego z mejkmi jest fakt, że pod wpływem ciepła na powierzchni kubka pojawia się ukryte zdjęcie. Dzięki temu, przy każdym użyciu kubka, mamy okazję ponownie podziwiać swój ulubiony obrazek, co dodatkowo podkreśla jego wartość i wyjątkowość.

W ofercie mejkmi znajdują się również inne produkty, które można spersonalizować, takie jak koszulki, bluzy, bokserki, puzzle, poduszki, koce czy misie. Każdy z tych produktów pozwala na wykorzystanie własnych zdjęć, wzorów czy tekstów, co sprawia, że są to wyjątkowe prezenty dla niej, które na pewno ucieszą każdą obdarowywaną osobę.

II. Kiedy został stworzony pierwszy kubek ceramiczny z własną grafiką

Pierwsze kubki z nadrukiem powstały na początku lat 80. XX wieku, kiedy to pojawiła się nowa technologia druku cyfrowego na ceramice. Proces produkcji kubków z nadrukiem był wówczas bardziej złożony i wymagał zastosowania specjalistycznych narzędzi i maszyn, co przekładało się na wysoką cenę końcową produktu.

Jednak wraz z rozwojem technologii druku cyfrowego, personalizowane kubki stały się łatwiej dostępne i tańsze w produkcji. Obecnie, proces produkcji kubków z własną grafiką jest bardziej zautomatyzowany i wykorzystuje specjalne drukarki, które nanoszą obraz na ceramikę za pomocą specjalnych tuszy.

Wraz z rozwojem technologii i coraz większym zainteresowaniem kubkami z personalizowanym nadrukiem, pojawiło się coraz więcej sklepów internetowych oferujących takie produkty. W sklepie mejkmi oferujemy personalizowane kubki, które możesz stworzyć samodzielnie, wykorzystując nasz kreator, wgrać swoje własne zdjęcie lub wybrać gotowy wzór.

Personalizowane kubki to doskonały prezent dla niej na różne okazje, takie jak dzień kobiet, walentynki, urodziny czy święta. Oprócz kubków, w naszym sklepie oferujemy także wiele innych personalizowanych prezentów, takich jak personalizowane koszulki, bluzy, bokserki, poduszki, koce, puzzle oraz personalizowane misie. Wszystkie te produkty można spersonalizować wykorzystując nasz kreator, dodając własne zdjęcia lub wybierając gotowe wzory.

III. Produkty mejkmi

W sklepie internetowym mejkmi znajdziemy wiele ciekawych produktów, które można spersonalizować, by stworzyć oryginalne prezenty.

 Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

Personalizowany kubek 

 • Możliwość stworzenia własnej rodziny za pomocą kreatora
 • Możliwość wgrania własnego zdjęcia lub wykorzystania gotowego wzoru
 • Ukryte zdjęcie pojawiające się na powierzchni kubka pod wpływem ciepła

Personalizowana koszulka

 • Możliwość wgrania własnego zdjęcia, użycia kreatora lub wykorzystania gotowego wzoru
 • Oferta rysunku outline narysowanego przez grafików i wykonanego haftem komputerowym

Personalizowane poduszki - Gotowe wzory, kreator oraz możliwość wgrania zdjęcia

Śmieszne personalizowane bokserki - Możliwość wklejenia swojej twarzy

Śmieszne personalizowane skarpetki - Możliwość umieszczenia swojej twarzy i innych śmiesznych wzorów

Personalizowane puzzle - Zamiana zdjęcia w puzzle

Personalizowana bluza

 • Umieszczenie zdjęcia na bluzie za pomocą metody sublimacji lub haftowania
 • Zdjęcie wcześniej zamienione na rysunek outline przez grafika

Personalizowane koce - Możliwość umieszczenia własnego zdjęcia, użycia kreatora lub wykorzystania wzoru do personalizacji

Personalizowane misie - Personalizacja koszuleczek misiów

Oprócz personalizowanych produktów, w ofercie sklepu mejkmi znajdują się również gotowe prezenty na różne okazje, takie jak urodziny, dzień kobiet, walentynki czy święta. Wszystkie produkty są starannie wykonane, wykonane z wysokiej jakości materiałów i dostępne w atrakcyjnych cenach.

IV. Okazje do obdarowania prezentami

Szukając prezentu, warto zwrócić uwagę na różne okazje, związane z którymi można wyrazić swoją sympatię lub podziękowanie.

 W sklepie internetowym mejkmi znajdziemy prezenty na różne okazje, takie jak:

Prezenty na dzień kobiet

 •  Personalizowane koszulki lub bluzy z wizerunkiem ulubionej osoby, związane z kobiecością lub feminizmem
 • Personalizowane poduszki z ulubionym cytatem lub zdjęciem

Prezenty na Walentynki

 • Personalizowane bokserki lub skarpetki z wizerunkiem ukochanej osoby lub zabawnym napisem
 • Personalizowane puzzle z własnym zdjęciem lub romantycznym motywem

Prezenty na urodziny

 • Personalizowany kubek z ulubionym zdjęciem lub hasłem
 • Personalizowany koc z ulubionym zdjęciem lub imieniem

Prezenty na święta

 • Personalizowany kubek lub poduszka z motywem świątecznym
 • Personalizowany mis z koszulką z imieniem.

Oprócz gotowych propozycji, w sklepie mejkmi znajdziemy również wiele innych produktów, które można spersonalizować, aby stworzyć wyjątkowe prezenty j na różne okazje. Niezależnie od tego, czy chcemy obdarować kogoś oryginalnym prezentem na urodziny, czy zaskoczyć ukochaną osobę na Walentynki, w ofercie sklepu mejkmi znajdziemy wiele inspiracji i pomysłów, które pozwolą nam stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego.

V. Podsumowanie

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój prezent wyróżniał się na tle innych i był naprawdę wyjątkowy, to personalizowane prezenty to doskonały wybór. Dzięki nim możesz przekazać wiele emocji, a jednocześnie wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Każdy prezent ze spersonalizowanym nadrukiem jest unikalny i niespotykany, co z pewnością zrobi wrażenie na osobie, która go otrzyma.

Oferta mejkmi to nie tylko szeroki wybór produktów, ale również wiele możliwości personalizacji. Możesz wybrać spośród różnych kategorii produktów, takich jak kubki, poduszki, koszulki czy breloczki, a następnie dodać na nich dowolny napis, zdjęcie lub grafikę. Wszystko to po to, aby stworzyć prezent idealnie dopasowany do charakteru i gustu osoby, którą chcesz obdarować.

Zamówienie w mejkmi jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy wybrać produkt, dodać personalizację i złożyć zamówienie. W ciągu kilku dni Twoje zamówienie zostanie zrealizowane i dostarczone pod wskazany adres. Efekt końcowy zawsze przewyższa oczekiwania, a jakość nadruku jest wysoka i trwała.

Dlatego jeśli zależy Ci na tym, aby Twój prezent był wyjątkowy i niezapomniany, to zachęcamy do skorzystania z oferty mejkmi. Właśnie tam znajdziesz unikalne i oryginalne prezenty, które zachwycą obdarowaną osobę i na długo pozostaną w jej pamięci.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

1. Czy kubki personalizowane z mejkmi są trwałe?

Tak, kubki personalizowane z mejkmi są trwałe. Wykorzystujemy specjalistyczną metodę druku sublimacyjnego, dzięki czemu obraz jest trwały i nie blaknie nawet po wielokrotnym myciu w zmywarce.

2. Jakie produkty można spersonalizować w sklepie mejkmi?

W sklepie mejkmi można spersonalizować wiele produktów, m.in. kubki, koszulki, bluzy, bokserki, poduszki, koce, misie oraz puzzle. Każdy z tych produktów pozwala na umieszczenie własnych zdjęć, wzorów lub tekstów.

3. Czy personalizacja kubka jest skomplikowana?

Nie, personalizacja kubka jest bardzo prosta. Można skorzystać z naszego kreatora, aby stworzyć własny wzór, lub wybrać gotowy wzór, który zostanie dostosowany do potrzeb klienta.

4. Jakie okazje są idealne do obdarowania prezentem z mejkmi?

Prezenty z mejkmi są idealne na różne okazje, takie jak urodziny, dzień kobiet, walentynki, święta czy jubileusze. Możesz także obdarować kogoś prezentem z mejkmi bez okazji, aby sprawić mu miłą niespodziankę.

5. Jakie są czas dostawy zamówionych produktów?

Czas dostawy zamówionych produktów zależy od miejsca dostawy oraz rodzaju produktu. Na ogół czas dostawy wynosi od kilku do kilkunastu dni roboczych.

6. Czy jest możliwość zwrotu personalizowanego produktu?

Niestety, personalizowane produkty nie podlegają zwrotowi, chyba że zostały wykonane wadliwie lub zostały uszkodzone podczas transportu. Prosimy o dokładne sprawdzenie projektu przed złożeniem zamówienia.

20, luty, 2023 — Aleksander Woźnica

Zostaw komentarz